Fotobúdka na svadbu, oslavu, firemnú párty

Na našej svadbe bol FlashBox fotokútik asi tým najvačším hitom! Perfektne sa zabavili všetci prítomní, aj mladší, aj starší, deti, kamaráti, rodina... jednoducho všetci. Vedľa fotokútika sme dali knihu pre hostí, farebné fixky a nálepky a konečný výsledok je fantastický! Ostala nám super spomienka a hostia si taktiež odniesli kópie svojich fotiek. Personál fotokútika bol príjemný a veľmi profesionálny, keď nám končil zarezervovaný čas, bolo nám na mieste ponúknuté predĺženie, ktoré sme hneď zobrali. Na 100% odporúčam 🙂


Juliana Surovcová, Hotel Senec

Obsah balíka

– doprava v rámci Bratislavy

– 3 hodiny prenájmu fotobúdky

– GIF-ká, možnosť odosielania fotiek na email

– neobmedzený počet ihneď vytlačených fotiek profi foto tlačiarňou

– príprava grafiky foto šablóny

– foto plátno, štúdiový blesk a zrkadlovka sú zárukou kvalitných fotiek

– rekvizity – parochne, čiapky, profi tabuľky, funny okuliare …

– príjemný a ústretový personál

– fotogalériu zasielame po fotení cez úložisko

Fotokútik FlashBoxSK Bašta Pajštún

Referencie na náš fotokútik

Ďakujeme za prejavenú dôveru našim firemným zákazníkom v Bratislave a okolí, nevestám a oslávencom. Vaša spokojnosť s našim fotokútikom je pre nás prioritou.

Ďakujeme fotokútiku  FlashBox. Postarali sa nám o spestrenie večera na firemnej párty. Veľmi milým a profesionálnym prístupom. Rôzne zábavné rekvizity , neobmedzená tlač fotiek. Odporúčame… Ďakujeme 🙂

Michaela Cibulková, Petržalská Klubovňa

Perfektný doplnok nášho vianočného večierku 🙂
Krásne fotky, veselé rekvizity a výsledná super nálada, stálo to za to!

Petra Cretnik, Bernolákovo

Výbrný fotokútik, ktorý očaril väčšinu našich svadobných hostí 🙂 ďakujeme!

Martina Vyskočová, Hotel Pri Mlyne Lozorno

Mali sme na svadbu objednanú fotobúdku a boli sme nadmieru spokojní. Ochota personálu, skvelé rekvizity a aj grafické spracovanie fotiek vyzeralo skvelo.
Ďakujeme Vám, že ste nám urobili krásny zážitok. 🙂

Barbora Jonis, U Ludvíka – Starý dom, Modra

S celou realizáciou som bol maximálne spokojný. Pri úvodnom telefonáte sme sa dohodli na detailoch a všetko bolo presne tak, ako sme chceli. Oceňujem tím, že nám pomohol s nápadmi, navrhol grafiku, v deň realizácie prišli na čas s celou výbavou a fotokútik mal na akcii obrovský úspech. Pačilo sa mi, že v rámci akcie a dohodnutej ceny bol k dispozícii dostatočný počet fotografií, takže každý si mohol urobiť toľko fotiek, koľko mal chuť. Po skončení akcie sme ešte dostali link na úložisko, kde boli všeky fotky k dispozícii na stiahnutie. Som veľmi rád, že som oslovil práve túto spoločnosť a ďakujem im za maximálne profesionálny prístup. Určite sa na nich obrátim aj v budúcnosti.

Peter Klembala, Pezinok

Fotokútik na našej svadbe bol naozaj super. Hostia sa zabavili, každý si odniesol pamiatku a nám ostala kniha hostí plná fotiek 🙂 Personál bol veľmi milí, ochotní a šikovní 🙂 Z našej strany maximálna spokojnosť. Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME a naozaj plne odporúčame, stálo to za to 🙂

Barbora Stellerová, Dunajská Lužná

Veľmi pekne ďakujeme. Obsluha fotokútiku bola veľmi príjemná. Vďaka flashbox fotobúdke sme si na svadbe užili kopec zábavy. Odporúčame všetkými 10timi!

Dominika Hýllová, Bašta Pajštún

Ďakujem krásne za spríjemnenie nášho svadobného dňa! Oceňujem mimoriadne profesionálny prístup, skvelú komunikáciu, flexibilitu v plnení našich prianí. Vrelo odporúčam!

Martina Belišová, Bratislava

Som maximálne spokojná s FlashBoxom, zmysleli sme si ho na domácu party. Oceňujem vysokú flexibilitu pri dohadovaní termínu, času, potrebného priestoru/rozmerov, všetko sme si vopred vykomunikovali, takže po príchode FlashBoxu ku nám sme sa už o nič nemuseli starať. Všetko bolo zabezpečené presne podľa našich predstáv: pozadie, rekvizity, formát aj vizuál fotografií. Veľmi profesionálny prístup a my sme sa mohli plne zabávať spolu s našimi priateľmi, malými i veľkými. Skvelý spôsob ako oživiť párty, len a len odporúčam.

Klára Kokoruďová, Malinovo

Veľmi profesionálny prístup, obsluhujúci fotoboxu boli milí a ústretoví. Ďakujeme.

Dagmar Tomková, Sekule

Kvalitné fotky, zábava pre ľudí a pekná pamiatka v knihe hostí 👌

Renáta Zajacová,